Led Tv Tamiri Bursa

led tv tamiri bursa

Bursa’nın Tüm İlçe ve Mahallelerine Tüm Marka Ve Model Led Tv Tamiri Hizmeti Veriyoruz.

Led Tv Tamiri Bursa Olarak Yapılan Tamir İşlemlerine Parça ve İşçilik Garantisi Veriyoruz.

Televizyon Servisimizde Sistem Olarak Öncelikle Gezici Servis Ekiplerimiz Adresinizden Arızalı Televizyonunuzu Alır ve Sonrasında Atölyede Arıza Tespiti Yapıldıktan Sonra Arıza Ve Fiyat Bilgisi Verilir.Daha Sonra Siz Onay Verirseniz Televizyonunuzun Tamiri Yapılır.

Led Tv Tamiri Bursa Telefon ;

Bize 0553 871 02 47 numaramız dan Ulaşabilirsiniz.

Led Tv Tamiri Bursa’da En Sık Yaşanan Şikayetlerden Birisi Ses Var Görüntü Yok  Arızasıdır. Bu konu ile alakalı yapmanız ve yapmamanız gereken önemli bir kaç konu hazırladık.

Televizyonda Ses Var Görüntü Yok ?

Bu Tv Arızası Başınıza Geldiğinde Yapabileceğiniz 2 Tane İşlem Var;

1.Televizyonun Fişini Çekin Ve 1 Dakika Bekledikten Sonra Tekrar Çalıştırın.

2.Televizyonu Başka Bir Prizden Ara Kablo Yardımı İle Çalıştırın.

Bunu işlemleri yapmanızdaki amaç,Televizyonun led inverter kartının içerisindeki voltajın sıfırlanmasıdır.

Bu 2 işlemi yaptınız ve durum yine aynı ise daha fazla televizyonun fişini takıp sökmeyin.Bu durumda televizyonunuzda %90 ihtimale led inverter kartı yada bar led arızası vardır.Bu Durumda En Kaliteli Hizmeti Almak İçin Teknik Servisimizi Arayın.

Led Tv Tamiri Bursa Servisimizde Televizyon Led Tamiri Nasıl Yapılıyor?

televizyonda ses var görüntü yok

Yukarıdaki resimde görünen kısım televizyon panelinin sökülmüş ve sadece ışıklandırma kısmının görünen halidir.

Resimde görünen her halkalarda bar led vardır.Bu ledlerin sayısı,çeşitleri vardır ve her televizyon marka ve modellerinde farklıdır.

Bu Arızanın, Bursa Led Tv Servisi olarak 2 Şekilde Tamirini Gerçekleştiriyoruz.

1.Orjinal komple çubuk bar led

Bursa Led Tv Led Değişimi

2.Tane olarak Yan Sanayi Led

bursa tv led fiyatları

Orjinal yedek parça ve yan sanayi malzemenin fiyatları farklı olduğu için tercih tamamen müşterilerimize kalır ve tamir işlemi sonuçlanır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Osmangazi – Yıldırım – Nilüfer – Mudanya – Gürsu – Kestel – Görükle Mahallesi – Ataevler Mahallesi – Özlüce Mahallesi – Emek Mahallesi
Altınşehir Mahallesi – Çalı Mahallesi – Demirci Mahallesi – Üçevler Mahallesi – Beşevler Mahallesi – Odunluk Mahallesi – Çamlıca Mahallesi – Fethiye Mahallesi – İhsaniye Mahallesi – Yunuseli Mahallesi – DemirtaşMahallesi – ismetiye Mahallesi
Samanlı – Hacivat Mahallesi – Şirinevler Mahallesi – Elmasbahçeler Mahallesi – Koğukçınar Mahallesi – soğukkuyu Mahallesi – Ovaakça Mahallesi – Hasanağa Mahallesi – Sırameşeler Mahallesi – Arabayatağı Mahallesi – Namazgah – Heykel – incirli – yeşilyayla – hamamlıkızık – hamitler – hürriyet – erikli – konak – balıklı – dumlupınar – alemdar – soğanlı – çekirge –  Kayapa Mahallesi – Göçmen konutları.

Kısaca Tüm Bursa İlçe Ve Mahallelerine Hizmet Vermekteyiz.

Kalite ve Güvenin Adresi Bursa Tv Servisi Ekibi Olarak Size Bu ve Bunun Gibi Farklı Çözümler Üretmek İçin Buradayız.Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Call Now Button