Bursa Elektrikli Süpürge Tamiri ve Servisi

bursa elektrikli süpürge tamiri

Bursa elektrikli süpürge tamiri konusunda herhangi bir sebepten dolayı arıza yapmış elektrikli süpürgelerinizin tamirini yapmaktayız.

Bursa elektrikli süpürge tamiri kategorimizde Arıza vermiş, kablosu kopuk, motoru yanık yada duruma göre açma kapama düğmesi bozulmuş elektrikli süpürge leriniz  işinde uzman ustalarımızın ellerinden tekrar ilk gün ki gibi kullanımınıza sunuluyor.Bursa elektrikli süpürge tamircisi arıyorsanız bize ulaşın.

bursa elektrikli süpürge ustası

Bursa süpürge tamiri hizmetimizde siz değerli müşterilerimizin adresine biz geliyoruz ve arıza tespiti yapıldıktan sonra ortalama fiyatlar ve arızanın ne ile alakalı olduğu(süpürge motor arızası, süpürge kablosu kopuk vs.)hakkında size bilgi veriyoruz.Elektrikli süpürgenizi 7/24 gezici servis araçlarımız ve güvenilir servis elemanlarımız ile adresinizden alıyoruz.

bursa elektrikli süpürge servisi
Süpürgenizin Genel Bakımlarını Da Yapıyoruz

Atölyemize ulaşan süpürgelerin arızası ne olursa olsun komple toz torbası hepa filtre ve motor filtresi bakımlarını da yapıyoruz.

Bunun yanı sıra motor sargılarındaki kömür yataklarına da özel kimyasal kireçli taş bakımı yapıyoruz ve elektrikli süpürgenizin ömrünü en az 2 yıl daha uzatıyoruz.

Süpürge Torbası Hediye !

Bursa’da elektrikli süpürge tamircileri diyince akla ilk önce biz geliyoruz.Bunun sebebi ise müşterilerimize sağladığımız kolaylıklar ve tamire gelen elektrikli süpürgelerin ücretsiz ilave bakımlarıdır.

Bunun yanında artık tamire gelen elektrikli süpürgelerinizin yedek toz torbalarını ve elimizde mevcut olan yedek filtrelerini de siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak vereceğiz.

Ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanmak için bizi arayın. 0553 871 02 47

Call Now Button