Bursa Kablosuz Oda Termostatı

bursa kablosuz oda termostatı

Öncelikle bursa kablosuz oda termosatı satın almak yada montajını yaptırmak artık çok iyi bir fikir.Çünkü artık doğalgaz faturalarınızı yüksek ödemeyeceksiniz ve bir çok konuda avantajlarınız olacak.

Neden bursa kablosuz oda termostatı ?

1.Tasarruf isteyenlere en az %20 daha az fatura,

2.Rahatlık ve Yaşam Konforunuz,

Oda termostatı montajı yapıldıktan sonra ”çok sıcak oldu” yada ”çok soğuk” gibi bir derdiniz kalmayacak.

3.Önceki zamana göre kombiniz daha az çalışacağı için kombi petek bakımı, kombi fan bakımı sene de bir kez yapılıyordu ise bursa kablosuz oda termostatı montajı yapıldıktan sonra iki senede bir kereye düşsün !

Kendi evinizde sıcaktan bunalmaya yada üşümeye son verin!

Oda termostatı ile odanızın sıcaklık derecesini ayarlayabileceksiniz.Bu sayede kombiniz odanızın sicaklığı düştükçe çalışacak, ve eviniz istediğiniz dereceye gelince oda termostatı sayesinde kombi otomatik olarak çalışmayı durduracaktır.Bu durumda ne sıcaktan bunalmış nede üşümüş olacaksınız..

Oda termostatı kullanan herkes bunların farkında ve özellikle Bursa’da oda termostatı hızla yayılmaktadır!

Aslında oda termostatı, kombiye sonradan bağlanan bir ekipman değil,kombinin yanında montajı yapılıp müşterinin kullanımına verilmesi gereken bir ekipman dır.

Ama ne yazık ki bursa kablosuz oda termostatı kombi alındıktan çok sonra insanların kendi isteği ile sonradan montaj yapılıyor.

Bursa Tamir Servisim ekibi olarak,böylesine akıllı bir sistemin farkına varmanızı ve geç kalmadan bu sistemi evinize getirmenizi öneriyoruz.

Bursa oda termostatı fiyatları hakkında bilgi almak için yada bursa oda termostat montajı yaptırmak için teknik servis hattımızdan bize ulaşın.

7/24 Teknik Servis Desteği ve Evinize Servis Hizmeti Sunuyoruz.
Bize 0553 871 0247 Numaramızdan Ulaşabilir,
Bilgi Alabilir ve Evinize Teknik Servis Hizmeti İsteyebilirsiniz.

 

 

Call Now Button